Skip links
Trener i dietetyk - o mnie
Daniel Pytel - o mnie

Trener i dietetyk kliniczny w jednej osobie. Swoich podopieczny traktuje jak własną rodzinę — czyli szorstko, ale od czasu do czasu jest wyrozumiały.

Jak wiadomo, kiedy ktoś jest specjalistą od wszystkiego, to jest do niczego, dlatego Daniel specjalizuje się w treningu medycznym. Rozpoczął nawet w tym celu roczny kurs Treningu Medycznego w Warszawie i teraz ma wymówkę, że nie ma na nic czasu.

Swoją ofertę kieruje nie tylko do szczupłych i wysportowanych, którym nic nie dolega, ale przede wszystkim do tych obolałych, kontuzjowanych i z nadmiernymi kilogramami. Zamiast oceniać, skupia się na działaniu. Nie wierzy w sytuacje bez wyjścia, woli zakładać, że zawsze coś da się zrobić — bo przynajmniej jest co robić.

Prywatnie… nic nie robi prywatnie, bo ostatnio w 100% poświęca się firmie, nawet kota przygarnął białego, żeby pasował do identyfikacji wizualnej firmy. Jak już zostaje trochę wolnego czasu, to lubi słuchać dźwięków pianina, pograć w Wiedźmina czy potrenować Trójbój Siłowy.

Wykształcenie


- Tytuł magistra dietetyki klinicznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach;

- Tytuł licencjata na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku: Aktywność Fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym ze specjalnością: trening w otyłości i chorobach przewlekłych;

- Kurs trenera medycznego BLACKROLL® THERAPY — w trakcie.

Dodatkowo ukończył, ponad 30 innych szkoleń i kursów o tematyce treningu i żywienia. Są to między innymi:
- Prewencja urazów i optymalizacja ruchu z dr. Jacobem Hardenem;
- Kurs dietetyki sportowej DNŻ;
- Żywienie i suplementacja kobiet w PCOS;

Daniel stawia na ciągły rozwój, dlatego stale uczestniczy w licznych konferencjach dotyczących aktywności ruchowej, odżywiania i zdrowego stylu życia.

PytelTeam logo
Trener_personalny_Daria
Daria Szefer
Dietetyk kliniczny z ośmioletnim doświadczeniem, trenerka i pasjonatka zdrowego stylu życia. 

Daria to człowiek o mnóstwie pozytywnej energii, którą świetnie motywuje swoich podopiecznych. Jeśli jednak dyplomatyczne metody nie działają, przydaje się czarny pas w Karate Kyokushin.

Prywatnie nałogowa kociara, matka trójki kotów. W przeciwieństwie do Daniela nie ma problemu z wczesnym wstawaniem, dlatego treningi na 7:00 rano też wchodzą w grę.

 
Trener Kuba
Jakub Urbańczyk

Jakub to najmłodszy członek #pytelteam, który aktualnie studiuje fizjoterapię na Katowickim AWF-ie. Mimo młodego wieku nie brakuje mu determinacji, żeby zostać najlepszym specjalistą w kraju i pomagać biegaczom (i nie tylko) usprawniać ich technikę biegu. Wykorzystuje do tego wideo analizę, której nauczył go sam doktor Biernat podczas szkolenia — bieganie bez bólu.

Jakub trenuje Trójbój Siłowy, a hobbystycznie lubi pocykać fotki jednocześnie robiąc fikołki na ściance wspinaczkowej.

Ta strona korzysta z plików cookie!