Skip links

Szybkie pytania

Opcje współpracy

Są trzy opcje współpracy ze mną:

 • Treningi indywidualne lub w parach.
 • Prowadzenie żywieniowe z konsultacją.
 • Prowadzenie treningowe z analizą treningową.

Jeśli jesteś osobą początkującą lub średniozaawansowaną na siłowni i zależy Ci, żeby z treningu wycisnąć maksimum korzyści, jednocześnie robiąc to zdrowo i bezpiecznie to wybierz trening indywidualny.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe warunki i lubi trenować w towarzystwie to wybierz treningi w parach.

Jeśli jesteś osobą, która dobrze czuje swoje ciało w przestrzeni, ma doświadczenie z siłownią, która jednak potrzebuje usystematyzowanego planu i kontroli, dla zmaksymalizowania efektu to wybierz prowadzenie treningowe z comiesięczną analizą.

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia żywieniowego i chcesz się nauczyć jak jeść zdrowo i smacznie, a przy okazji maksymalizować efekty to wybierz prowadzenie żywieniowe z comiesięczną konsultacją.

Pierwszy trening

 

Możesz umówić się poprzez bezpośredni kontakt ze mną lub zarezerwować wybrany termin i lokalizację treningu w serwisie Booksy.com

Wybierz rodzaj treningu w zależności od swojego głównego celu.

 • Jeśli Twoim głównym celem jest poprawa swoich umiejętności, zwiększenie sprawności, poprawa kondycji czy siły to wybierz trening personalny.
 • Jeśli Twoim głównym celem jest zrzucenie nadmiernych kilogramów lub zbudowanie zdrowej sylwetki, wybierz trening sylwetkowy.
 • A jeśli, zależy Ci na pozbyciu się bólu, wyjściu z kontuzji, czy po prostu poprawie zdrowia, wybierz trening medyczny.

Ten rodzaj treningu jest dla Ciebie, jeśli:

 • Lubisz trenować w parze z druga osobą, np. partnerem/partnerką, koleżanką/kolegą itd.
 • Znasz drugą osobę, która też chce zacząć trenować.
 • Nie zmagasz się z bólem lub kontuzją, jeśli tak to na początek wybierz indywidualny trening medyczny.
 • Strój i obuwie zmienne.
 • Ręcznik i wodę.
 • Dobry humor też się przyda :).

Zazwyczaj treningi trwają 60 min, z możliwością przedłużenia do 90 min, dla bardziej wymagających klientów (ceny widoczne w cennikach dotyczą treningu 60-minutowego).

Pojedynczy trening indywidualny kosztuje 150 zł.  W przypadku zakupu treningów w pakiecie cena się zmniejsza, np. przy zakupie 12 treningów, jeden trening jest w cenie 140 zł.

Pojedynczy trening w parze kosztuje 225 zł.  W przypadku zakupu treningów w pakiecie cena się zmniejsza, np. przy zakupie 12 treningów, jeden trening jest w cenie 210 zł.

Prowadzenie żywieniowe z konsultacją

W ramach współpracy żywieniowej otrzymasz ode mnie tygodniowy jadłospis  (który powtarzasz przez 4 tygodnie), skrojony pod Twoje upodobania i cele. Dodatkowo otrzymasz comiesięczną konsultacje ze mną (60 min), pomiar i kontrolkę efektów, stały kontakt online — jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu do mnie piszesz.

Prowadzenie treningowe z analizą

W ramach tej opcji współpracy treningowej do planu treningowego na 4 tygodnie otrzymujesz dodatkowo comiesięczną analizę treningową (90 min), pomiar i kontrolkę efektów, stały kontakt online (w tym analizę filmów treningowych) —  kontakt online — jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu do mnie piszesz.

O moich klientach i o mnie

Moi klienci to osoby, trafiające do mnie z konkretnymi celami, takimi jak: zrzucenie nadmiernych kilogramów, zbudowanie zdrowej, wyrzeźbionej sylwetki, poprawa i utrzymanie zdrowia, poprawa kondycji, zmniejszenie przewlekłego stresu czy bólu.

Trafiają do mnie osoby nie tylko w pełni zdrowe. Bardzo często trafiają do mnie osoby  z nadwagą, otyłością,  insulinooporność, niedoczynność tarczycy, dyskopatią chorobami przewlekłymi, jak: Hashimoto, RZS czy ZZSK.

Dzięki współpracy ze mną, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które przeznaczyłbyś na szukanie rozwiązania po omacku. Takie działanie jest często okupione dużo większym trudem i zwiększa szanse niepowodzenia oraz zwiększa ryzyko kontuzji i późniejszych dolegliwości z nimi związanych.

Efektywnie wykorzystany czas na współpracy ze mną, oprócz głównego celu z jakim przychodzisz, niesie ze sobą o wiele więcej pozytywnych skutków takich jak:

 • Wzrost pewności siebie, dzięki przełamywanym barierom oraz samej aktywności i efektom.
 • Efektywniejsza praca zawodowa, wielu moich klientów wspomina o poprawie wyników w pracy, od czasu rozpoczęcia treningów. To prosty mechanizm szczęśliwe ciało, to sprawniejszy umysł.
 • Więcej satysfakcji życiowej, myślę, że  każdy z nas chce satysfakcjonującego życia, a wyregulowany sen, żywienie i odpowiednia dawka ruchu w tej kwestii czynią cuda :).

Jestem trenerem i dietetykiem klinicznym po studiach i już od ponad pięciu lat, pomagam moim podopiecznym w zrzuceniu zbędnych kilogramów, pozbyciu się bólu i redukowaniu stresu.

Nie martw się, nie tylko moich klientów gonię do ciągłego rozwoju, sam również kończę, coraz to bardziej specjalistyczne szkolenia z zakresu szeroko pojętego zdrowia, chce być po prostu najlepszy w tym co robię!

Pozwól,  że po prostu przedstawię Ci to w liczbach :). 

 • 7553 godziny poświęconych na edukację.
 • 6769 godzin spędzonych z podopiecznymi.
 • 337 kilogramów zrzuconych przez moich podopiecznych.

A jeśli nadal masz wątpliwości to wejdź w zakładkę "historię moich klientów" i sam się przekonaj czy warto :).

Ta strona korzysta z plików cookie!